Ripple і успіх цієї мережі: 1 мільйон клієнтів у Трансфер Го

Ripple і успіх цієї мережі: 1 мільйон клієнтів у Transfer Go
09.05.2019 Олена ЛетінскаяНОВОСТІ
Ripple і успіх мережі — партнерство з компанією вельми взаємовигідне. Ripple надає доступ до своїх технологій, активно допомагаючи співпрацюють з нею організаціям. Інвестиції Ripple в партнерські проекти, а також підтримка розробками в цілому дає дуже хороші плоди. Фірми досягають відмінних результатів. Так, Transfer Go, яка відноситься до партнерів Ripple, досягла позначки в 1 мільйон клієнтів.

Ripple і успіх цієї мережі: Деталі
Ripple вельми добре допомагає, як партнер — співпрацює з нею компанія TransferGo досягла нового рубежу в 1 мільйон клієнтів. Партнер Ripple займається міжнародними грошовими переказами. Технології для їх полегшення, прискорення і дешевизни відмінно опрацьовані в Ripple. Такий успіх партнера Ripple прекрасно демонструє ефективність технологій.

Глава TransferGo Даумантас Двілінскас підкреслив, що досягнення 1 мільйона клієнтів — новина дуже радісна. Для цієї компанії-партнера Ripple клієнти є найважливішим. Підвищення їх кількості аж до 1 мільйона явно свідчить про те, наскільки успішною є робота. Нові рішення, до яких причетна в тому числі і Ripple, дають чудові плоди. Надані компанією послуги дійсно перевершують всі очікування. Відповідно, праця TransferGo, разом зі співпрацею з Ripple, дав чудовий результат.

Прямий зв’язок з успіхом по клієнтській базі
Прямий зв’язок з успіхом по клієнтській базі
Раніше TransferGo вже підкреслювала, що Ripple допомагає рухатися вперед. Технології Ripple були названі революційними. Завдяки Ripple вдалося створити коридор для грошових переказів в Індію. Транзакції за підтримки Ripple проводилися в реальному часі і дуже швидко.

TransferGo підкреслила вигідність Ripple для установки зв’язку з банківськими партнерами в Індії. Клієнти компанії могли швидко відправляти гроші сім’ї і друзям. Таким чином, Ripple стала прекрасною підмогою для TransferGo. Минуло не так багато часу, перш ніж клієнтська база партнера Ripple вже досягла 1 мільйона чоловік. Відповідно, вплив Ripple було досить позитивним і значущим для успіху фірми.

Раніше також стало відомо про те, що Ripple XRP може досягти 28 доларів. XRP взаємодіє з технологіями Ripple. Тому успіх Ripple в плані технологій і досягнення нових висот у партнерів також може впливати на XRP. Відповідно, є ймовірність, то і успіх TransferGo по набору 1 мільйона клієнтів побічно сприятливо позначиться на Ripple XRP.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *