Фінансова компанія «MoneyVeo» успішно існує на ринку з 2013 року, і зараз займає лідируючі позиції серед мікрофінансових організацій. Сюди звертаються люди зі всієї країни, яким терміново знадобилися гроші, клієнтська база становить більше двохсот тисяч жителів країни, і постійно поповнюється. У МаніВео вже були оформлені більше мільйона кредитів, що говорить про стабільність та надійність компанії.


Загальні відомості про кредити в MoneyVeo
При виборі кредитної компанії, слід ретельно ознайомитися з умовами, на яких видаються гроші, а так само уважно вивчити кредитну угоду. Принцип роботи всіх фірм практично однаковий, а ось особливості співпраці з клієнтами можуть відрізнятися. Які умови доведеться виконати, щоб отримати кредит від МаніВео?

Процентна ставка
Кожен громадянин, який оформляє позику, знає про процентні ставки, і готовий виплачувати певну суму за користування грошима. Однак хотілося б підібрати саме ту компанію, яка змогла б надати кредит з мінімальними переплатами. В організації МаніВео для клієнтів, які звертаються в перший раз, діє дуже хороша знижка — можна оформити позику під 0,01% щодня. Наступні кредити в MoneyVeo будуть обкладатися 1,7%, але компанія проводить багато акцій для клієнтів, дозволяє отримати вигідну пропозицію і тим, хто вже давно користується її послугами.

Хто може оформити кредит онлайн в МаніВео
У всіх фінансових організаціях діють певні правила, які регламентують умови для отримання позики. У MoneyVeo ці умови такі:

Вік позичальника — не менше ніж 18 років;
У вас є мобільний телефон з чинним номером;
Можливість виходу в інтернет;
Посвідчення особи громадянина України, ідентифікаційний номер.
Переваги та особливості організації
Кожна мікрофінансових компанія використовує свої власні принципи роботи, які вважає максимально зручними для себе і клієнтів. Якщо говорити про «МаніВео», то вона відрізняється рядом переваг на тлі конкурентів. Чому варто взяти кредит в компанії?

Мінімальна сума позики — всього п’ятдесят гривень, максимальна — 3000 грн. для нових клієнтів, і до 15000 — повторний кредит;
Термін кредитування — тридцять днів, оформляти договір можна і на один день;
Немає необхідності їхати в офіс компанії, чекати черги, витрачати час на дорогу — отримати кредит на банківську карту від «MoneyVeo» можна, не покидаючи свій офіс або будинок;
При обробці заявок рішення приймає не співробітник, а система, що дозволяє значно прискорити прийняття рішення;
Доступна реструктуризація боргу в тому випадку, якщо клієнт не зміг виплатити всю суму боргу в строк;
Регулярні акційні пропозиції, розіграші та знижки для клієнтів;
Гаряча лінія, зателефонувавши на яку, ви отримаєте відповідь на будь-яке питання, консультант допоможе вирішити всі проблеми і підкаже, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації;
Можливість розрахуватися з організацією достроково, без будь-яких додаткових виплат;
Затримка погашення заборгованості в три дня не обкладається відсотками і штрафними санкціями.
Відгуки людей про роботу МаніВео практично завжди позитивні, клієнти повертаються знову, беруть участь в акціях, і стають постійними позичальниками. Якщо говорити про особливості роботи сервісу, то слід врахувати:

Жорстке ставлення до боржників;
Відсоткова ставка вище, ніж у банку, але це умови всіх мікропозик.
Ліцензія, сертифікати, нагороди
Компанія має всі необхідні документи, які дозволяють їй здійснювати фінансову діяльність на території країни відповідно до законодавства України. Це підтверджує ліцензія, а також свідоцтво про реєстрацію.

Завдяки якісній роботі співробітників, налагодженій системі роботи і професійному підходу до своєї діяльності «MoneyVeo» має ряд нагород. Через два роки після початку роботи, організацію відзначили зіркою якості в національному рейтингу України. У 2016 році фірма отримала українську народну премію, і була визнана кращим сервісом в сфері кредитування.

Як взяти кредит в «MoneyVeo»
Отримати гроші на банківську карту, не виходячи з дому, це дуже зручно. Але у тих, хто використовує сервіс вперше, часто виникають різні питання. Постараємося найбільш докладно описати процес оформлення онлайн кредиту.

Якщо Вам потрібно вислати гроші за кордон можете скористатися надійним сервісом Transfergo.
В Сервісі Трансфер Го найнижча комісія !

Детальніше про Transfergo.